Александар Савић (36) из Лакташа погинуо је у саобраћајној несрећи која се догодила на магистралном путу Клашнице- Прњавор у мјесту Бошковићи, речено је Срни у Окружном јавном тужилаштву Бањалука.

У саобраћајној несрећи која се догодила синоћ у 19.45 часова учествовали су теретно возило са приколицом марке „ман“ којим је управљао Вид Петрић (47) из Градишке и теретно возило „ивеко“ којим је управљао Савић.

Увиђај на лицу мјеста обавила је дежурни тужилац Драгана Липовчић заједно са полицијским службеницима Полицијске станице Лакташи.

Тужилац је наложила предузимање свих потребних мјера и истражних радњи ради утврђивања околности ове саобраћајне несреће, као и обдукцију тијела смртно страдалог лица која ће бити обављена у Заводу за судску медицину Републике Српске.