Начелник Општине Соколац организоваће пријем за најуспјешније спортисте, тренере и спортске раднике, а повод је додјела признања за постигнуте резулате у 2020. години.

Пријем и додјела признања најуспјешнијим одржаће се 19.фебруара 2020. године (петак) у сали за сједнице Скупштине општине Соколац са почетком у 18 часова.

Ове године из познатих разлога и тренутне епидемиолошке ситуације неће бити организована традиционална манифестација “Избор спортисте године општине Соколац” са програмом.

Савјет за спорт на основу приједлога из клубова, а првенствено постигнутих резултата и критеријума утврђених правилником за избор „Спортисте године“ изабрао је десет најбољих спортиста општине Соколац у 2020. години, као и најбољег међу њима, дакле „Спортисту године“.

Изабран је најбољи тренер, спортски радник и најуспјешнији клуб, а биће проглашени и најперспективнији млади спортисти наше општине, те додијељена посебна признања.

Најбољим спортистима и спортским радницима додијелиће се признања, (пехари, дипломе, плакете и новчане награде).

ССС за спорт и физичку културу
Вера Мијатовић