Дугогодишњи први административац Подручног фудбалског савеза Источно Сарајево, Љиљана Суџука, послије више од 25 година рада у овој установи одлази у пензију.

Предсједник ПФС Источно Сарајево, Милорад О. Лале, уручио је данас слику на поклон Љиљани која одлази у заслужену пензију, са посла којег је толико година обављала на најбољи начин.

– Године 1994/1995 на позив чика Мирка Поњарца, Драгана Савовића и Спасоја Сокнића долазим на разговор и почињем радити у Савезу као административац. С обзиром да су то још увијек била ратна времена и да асе живјело углавном од хуманитарне помоћи прихватила сам понуђени посао на аматерској и волонтерској основи, између осталог и да се отргнем од ратне свакодневнице, остали су записани Љиљани почеци у књизи „Фудбалски савез подручја Сарајевског романијског“ из 2004. године.

И нама остаје само још да пожелимо Љиљани угодне пензионерске дане.