Соколачки политички губитници покушавају ево и у мом трећем мандату да уцјенама, подмићивањем и куповином изиграју изборну вољу грађана.

Вољу која је исказана подршци мени и СДС- у да водим нашу општину и наредне четири године, али и партијама које су у опозицији на нивоу Републике Српске, односно ПДП-у и ДНС-у са којима имамо потребну већину у Скупштини општине.

Грађани Сокоца су јасно ставили до знања шта желе и хоће за Соколац и за Српску.

Све ово што након избора ради и покушава СНСД у Сокоцу, годинама су радили и раде на републичком нивоу. Од људи праве папке, прелетаче, поништавају вољу грађана и занемарују прописе ако им не одговарају.

Међутим вријеме папака и проданих душа је иза нас. Страха је све мање и нико у Српској не жели да гледа такве људе а камо ли да га они представљају.

У Сокоцу таквих нема ни у мом СДС-у, а ни у ПДП-у и ДНС-у. Коалициони споразум је потписан и ове три странке имају већину која ће од прве сједнице наставити да ради на започетим и новим пројектима у најбољем интересу Сокоца и свих његових грађана.

Начелник општине Соколац
Милован Бјелица