Одборник у скупштини града Бањалука из реда СНСД-а и кандидат ове странке за предсједника скупштине града Младен Илић рекао је да ће скупштина имати тежак задатак у наредној години али да, иако градоначелник припада другој политичкој опцији, неће бити блокада у развоју града.

„Свакако да је градоначелник легално изабран од стране преко 50 000 људи и то не треба умањивати. Ми не можемо да се такмичимо по принципу да било ко од грађана или институција испашта“, казао је Илић.

Он је најавио разговор са градоначелником о пројектима.

„Немам намјеру да га игноришем или се понашам као да не постоји то није фер према људима који су нас изабрали. Када је у питању буџет, ми смо затражили од градоначелника да што прије преда нацрт буџета како би Бањалука наставила нормално да функционише и несметано да живи“,каже Младен Илић одборник (СНСД) у скупштини града Бањалука.