Основни циљ дјеловања Општинског одбора Трново и ДНС-а у цјелини јесте програм прилагодити новонасталој ситуацији, а у складу с тим, конкретним пројектима, помоћи пољопривредним произвођачима на трновској општини, кажу у Општинском одбору ДНС-а Трново.

Они су пчеларима обезбиједили и данас уручили кошнице у вриједности 2.100 КМ.

– Ово је само почетак помоћи нашим грађанима. Свима који желе да раде и имају идеју о одрживом бизнису, стојимо на располагању. Наш приоритет јесу наше мјесто и наши људи – казао је предсједник Општинског одбора ДНС-а Трново Синиша Голијанин.

Овој акцији одазвао се и предсједник Регионалног одбора ДНС-а Сарајевско-романијске регије Жељко Лубура.

– Регионални одбор даје подршку Синиши Голијану у његовом раду. Сматрамо да је овај одбор досадашњим радом дао примјер свим одборима како се у малој средини, уз много ангажовања, може остварити велики резултат. У припреми за предстојеће локалне изборе, на основу процјене с терена, очекујемо да ће ДНС Трново остварити добар резултат – рекао је Лубура.