Начелник општине Рогатица Милорад Јагодић наредио је хитну дезинфекцију јавних објеката, површина и превоза у оквиру борбе против ширења вируса короне.

У наредби се налаже хитна дезинфекција Јавне установе за предшколско образовање и васпитање „Бамби“, Дома здравља „Др Зоран Митровић“, Центра за социјални рад, зграде општине, Основне школе „Свети Сава“, Средњошколског центра „27. јануар“ и свих спортских објеката.

Налаже се дезинфекција Аутобуске станице „Арома“, Шумског газдинства „Сјемећ“, Народне библиотеке „Војислав Лубарда“, Центра за културу и спорт „Раденко Мишевић“ и Радне јединице Пошта Српске.

За потребе дезинфекције биће ангажована Јавна здравствена установа Дом здравља „Др Зоран Митровић“.