ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођена два дјечака
КЦ ФОЧА: рођен један дјечак

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Нису интервенисале у протекла 24 часа.

Хан Пијесак: Двије техничке интервенције ватрогасаца на отклањању палих стабала на пут у Љесковцу и Букова глава.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ – РЈ СОКОЛАЦ

И данас се наставља са отклањањем кварова који још нису стављени у функцију после сњежних падавина и олијног вјетра. Кварови који још нису отклоњени су:

Соколац: 10 кв далековод Каљина (10 трафо станица ), далековод Ново Село (1 трафо станица) , далековод Унис(без напајања 4 трафо станице).

Рогатица: Дио далековода Жепа-Сјеверско (без напона 3 трафо станице), Сјемећ поље и Сјемећ брдо (2 трафо станице без напона).

Фоча: далековод Ћелебићи (2 трафо станице без напона).

Хан Пијесак: 10 кв далековод Хан Пијесак (без напона трафо станица мотел), далековод Пјеновац ( 2 трафо станица), далековод Љесковац (12 трафо станица) и далековод Горњи Залуковик (Ски центар без напона).