У дванаестом колу Друге лиге – група Исток, Гласинац је данас, ослабљен неиграњем неколицине првотимаца, поражен у Пилици са 2:1 (1:1) од екипе Будућности.

Гласинац је у госте довео Бојан Лукић, својим првенцом у овој сезони, али је искусни Далибор Крезовић са два поготка преокренуо резултат и свом тиму доњео веома важне бодове.

До краја јесењег дијела првенства, остало је да се одиграју још три кола. Гласинац ће угостити Пролетер из Дворова и требињски Леотар, док ће једину утакмицу у гостима одиграти против екипе Милића.

ФК „БУДУЋНОСТ“ ПИЛИЦА – ОФК „ГЛАСИНАЦ 2011“ СОКОЛАЦ
2:1 (1:1)

Друга лига ФС РС – исток
Сезона:
Коло:
XII
Стадион:
„Пилица“
Гледалаца: 50

СУДИЈЕ:
Милошевић Василије (Бијељина)
Иконић Александар (Бијељина)