Приликом логовања на ту друштвену мрежу, неким корисницима на екрану “искаче” поп-уп прозор са питањем да ли желе да ли испробају нови дизајн Фејсбукових страница.

Они који одговоре позитивно, имају прилику да пређу на дарк мод, и открију његове евентуалне предности и мане. Избор између свијетлог и тамног начина рада, такође, може да се изврши и у основним поставкама налога.

Осим избора тамног начина рада, Фејсбук Бета би корисницима требало да буде прегледнији и једноставнији за употребу, будући да нуди веће фонтове и поједностављену навигацију.

Још једна од новина је и то што ФБ сада памти где сте се зауставили током скроловања кроз Њуз фид.

Иако је Фејсбук своје бета верзије до сада ограничавао на одређене земље (обично САД), изгледа да овога пута у тестирање новог интрефејса имају прилику да се укључе корисници из цијелог свијета.

Да ли сте и ви међу њима?