ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ваздушни притисак: 915 мбар
Падавине: 8,9 л/м²

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Усљед проласка фронталног поремећаја изнад наше земље, општа слика ће бити лошија. Могуће су метеоропатске реакције у виду малаксалости, реуматских болова, главобоље, раздражљивости и несанице. Хроничним болесницима и осјетљивим особама савјетујемо да умање активности. Негативни утицај промјене времена ће слабије бити изражен у централним подручјима.

СТАНИЦЕ ХИТНЕ ПОМОЋИ

СОКОЛАЦ: 8 прегледа
Ј.З.У. СРБИЈА: 21 пријема
КЦ ФОЧA: 10 прегледа, 2 кућне посјете

ПОРОДИЛИШТА – РОЂЕНО НОВОРОЂЕНЧАДИ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођене двије дјевојчице и један дјечак
КЦ ФОЧА: рођен један дјечак и једна дјевојчица

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Интервенција ватрогасаца на Равној Романији ,запаљена штала и сијена поред штале. Интервенисало пет ватрогасаца са два ватрогасна возила од 23,43-05,35 часова. Пожар је угашен уз причињену материјалну штету.Стоку су успјели спасити из запаљене штале.

Источно Ново Сарајево: Двије интервенције на црпању воде из подрумских просторија,због јаке кише која је падала у послеподневним часовима.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Соколац: Данас ће напајање водом на подручју општине Соколац бити уредно.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ – РЈ СОКОЛАЦ

Соколац: Планирани радови на раскресу испод далековода од 07,00-17,00 часова. На 10 кв далеководу „Ново Село“,без напона ће остати Палеж,Бећари и Врапци,а на 10 кв далеководу“Каљина“ без напона остају Баре,Калаузовићи и Врховине.

Источно Ново Сарајево: Квар на 10 кв далеководу“Озренска“,без напона трафо станица“Лукавица 5“.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и овог дана одвија се без проблема.