Утакмицом између екипа ” Бар код Јара” и ” Давид кафе” у оквиру одбојкашког турнира данас је у Сокоцу почео 8. по реду Илиндан спорт фест.

Осим турнира у одбојци који траје од 19. до 21. јула данас је почео и турнир у футсалу који се и ове године одржава у оквиру Јелен купа а трајаће од 19. до 27. јула и сав прикупљен новац од котизација ће се искористити за набавку спортске опреме за ЈУ Дом ” Рада Врањешевић” у Бањалуци.

Турнир у баскету 3х3 на програму је од 25. до 27. јула а пријаве су и даље у току.

Ова забавно-спортска манифестација одржава се осму годину за редом у склопу свечаности поводом Дана и крсне славе општине Соколац – Св.Илије, а генерални покровитељ ове манифестације је Општина Соколац.

Такмичења ће се одржавати на теренима код Спортске дворане а организатори су за овогодишњи ”Илиндан спорт фест” обезбиједили укупан наградни фонд од 6500 конвертибилних марака.

Комплетне распореде и резултате по данима можете пратити на веб страници www.opstinasokolac.net/ilindan-sport-fest .