Фото: Српска инфо

Родољуб Гајић је на сахрани власника „Сектор секјрутија“ Славише Крунића носио сандук, те га спустио у раку и све вријеме стајао крај породице убијеног.

Ово потврђују фотографије фоторепортера Српскаинфо.

– Учествовао је у убиству, а са нама сутрадан плакао. Дао читуљу у новинама, био на сахрани… Боже, има ли те? Какав нечовјек можеш бити – коментар је једног од Гајићевих радних колега.

Подсјећамо, Гајић је радник „Сектор секјуритија“, а ухапшен због сумње да је Крунићевим убицама одавао податке о његовом кретању и обезбјеђењу. У међувремену му је одређен једномјесечни притвор.

Крунић је убијен 22. априла у сачекуши у близини своје викендице у Гламочанима код Бањалуке.

Убице су га сачекале на локланом путу, а осим Крунића убијен је и његовог тјелохранитељ Жарко Павловић, а тешко рањен возача Горан Илић.

У размјени ватре убијен је нападач Жељко Ковачевић.

Због убиства исте ноћи је ухапшен Емило Балдо, а трага се за Бенедијем Ђукановићем.