ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: није било порода
КЦ ФОЧА: није било порода

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Мада ће повремена наоблака и нестабилне временске прилике узроковати лошије расположење код већине људи, општа слика ће, уз свјежије ноћи и јутра, те умјерене температуре током дана, бити релативно повољна. Хронични болесници не би требали осјећати јаче тегобе. Мјестимичне пљусковите падавине повремено ће кварити угођај. Са доласком ноћи, код осјетљивијих особа могуће су умјерене потешкоће, као наговјештај израженије промјене времена и погоршања.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана без интервенција.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутбуски саобраћај се овог дана одвија уредно, по плану и реду вожње.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Задовољавајућа је проходност већине магистралних и регионалних путних праваца у РС.Коловози су суви ,а услови за вожњу повољни.На свим путевима гдје се изводе радови саобраћај је регулисан додатном сигнализацијом и њено поштовање је обавезно.На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина учестали су одрони камења и земље на коловоз. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.