Фото: Бојан Д.Тошић

Службеници Полицијске станице Соколац пронашли су за мање од два часа украдени аутомобил марке “лада” који припада једном соколачком предузећу, а пронађен је и лопов.

Полицијској станици Соколац јуче око 11.30 часова пријављено је да је у мјесту Брезијак, општина Соколац, украден аутомобил, саопштено је из Полицијске управе Источно Сарајево.

Током криминалистичке обраде утврђено је да је осумњичени чији су иницијали С.С. /37/ из Сокоца искористио непажњу и одсуство радника и украо аутомобил, који је био незакључан, са кључем у контакт брави.

Пронађени аутомобил је враћен предузећу, а након документовања предмета против С.С. биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево.