Акционарско друштво „Романијапутеви“ Соколац по двадесет шести пут је обиљежило своје постојање и крсну славу – Видовдан.

Уз присуство бројних званица, пријатеља и пословних сарадника, власник фирме Мирко Пандуревић је истакао да је ово прилика како би се присјетили почетка оснивања компаније и били поноси на производ рада који још увијек успјешно траје.

– Од 1992. године па све до данас прослављамо постојање фирме, крсну славу и Дан путара на Видовдан. Морам да искористим прилику да се захвалим пријатељима и сарадницима који су након толико година овдје присутни, са којима смо скупа спорвели реализацију идеје „Романијапутеви“, рекао је Пандуревић те додао да све што се озбиљно ради и гради то и траје на добробит окружења и оних који пружају подршку.

Обиљежавању крсне славе – Видовдан присуствовали су представници локалне власти, шумских газдинстава као и велики број привредних предузетника који су доказ преданог рада фирме „ Романијапутеви“ Соколац.