Генерална директорица Независне новинске агенције ОНАСА Елвира Беговић примила је данас у сједишту Агенције у Сарајеву начелника Општине Соколац Милована Бјелицу.

Генерална директорица Беговић казала је да је мисија Агенције ОНАСА континуирани допринос развоју истинитог, независног и професионалног информисања у напредној, европски оријентисаној, мултиетничкој и мултикултуралној БиХ.

Током сусрета разговарано је и о унапређењу сарадње између Агенције ОНАСА и Општине Соколац.

„Независни медији су стуб сваког здравог демократског друштва којем тежимо. Искрено се надам да ће се у Босни и Херцеговини створити демократска клима у којој ће независно и одговорно новинарство имати подршку политичке власти. Независна новинска агенција ОНАСА као најстарија бх. новинска агенција дала је значајан допринос развоју демократског друштва својим вишедеценијским радом“, рекао је начелник општине Соколац.

Милован Бјелица реизабран је за начелника Општине Соколац у октобру 2016.године.