У оквиру пројекта “Изградња и консолидација капацитета за превенцију сукоба” којег финансира Европска унија (ЕУ), а проводи Развојни програм Уједињених нација (UNDP) у Босни и Херцеговини Хана Казазовић из Зенице реализује свој пројекат “ БХ људи ” у оквиру којег ће у наредних пола године представити 100 занимљивих људи из БиХ, по њеном избору.

Једна од њених саговорника била је и Тијана Ђокић, начелница Одјељења за локални развој Општине Соколац. Овом приликом разговарале су о потенцијалима Општине Соколац, о плановима за реализацију развојних пројеката, интензивнијој сарадњи са невладиним сектором са подручја општине и потреби за унапређењем координације са младима у правцу подизања свијести о потреби већег активизма на идентификовању приоритетних отворених питања, проблема у заједници.