Општина Соколац и Борачка организација ове општине организују у четвртак, 18. јула, трибину о Рачку и Кошарама, најављено је из ове локалне управе.

На трибини ће говорити, Даница Маринковић, истражни судија из Приштине, аутор књига „Истина о Рачку“ и „Судија у рату и миру“, Зоран Лубура, бригадни генерал у пензији и члан Предсједништва СУБНОР-а Србије и Драгутин Димчевски, потпуковник у пензији, аутор књиге „Кравава граница“.

Трибина под називом „Истина о Рачку и Кошарама – 25 година касније, у спомен и част Мире Мекића и осталих хероја борбе за Крст часни и отаџбину, а за будућност потомака“ почеће у 20.00 часова у Парохијском дому Цркве Светог пророка Илије на Сокоцу.

Због велике заинтересованости улаз у парохијски дом биће отворен од 18 часова и 30 минута.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Sokolac srce Romanije (@sokolacsrceromanije)