© Соколац-срце Романије

Начелник општине Соколац Милован Бјелица честитао је Милошу Вучевићу у своје и у име Општине Соколац избор на мјесто предсједника Владе Републике Србије.

,,Поштовани предсједниче, господине Вучевићу, у поводу Вашег избора за предсједника Владе Србије, у име грађана Сокоца и Романије као и своје лично име упућујем Вам искрене и топле честитке, као и жеље за успјех вашег кабинета у интересу свих грађана Републике Србије. Захвалан сам Вам на искреној братској подршци и помоћи коју пружате нашем народу, градовима и општинама Републике Српске и БиХ. – наводи се у честитки начелника Бјелице.

Бјелица је честитао и Ивици Дачићу, првом потпредсједнику Владе Србије и министру унутрашњих послова Србије.

„Поштовани господине Ивице Дачићу, поводом Вашег избора за потпредсједника Владе Републике Србије и министра унутрашњих послова, задовољство ми је да Вам у име грађана Сокоца и Романије и у своје лично име упутим искрене честитке. Желим Вам много успјеха на новој дужности на добробит свих грађана Србије, добро здравље и срећу у животу.“

Скупштина Србије изабрала је данас нову Владу Србије на челу са предсjедником Милошем Вучевићем.

Нова Влада Србије имаће 31 члана, од чега пет министара без портфеља.