ШЕСТА У НИЗУ БЕЗ ПОРАЗА: Гласинац сустигао заостатак и освојио бод у Роћевићу (ВИДЕО)

Аутор: Д.Трапара

0

Гласинац је наставио серију добрих партија на гостовањима. Нови успјешан резултат остварен је у Роћевићу, и то послије заостатка од два гола.

Ако питате фудбалера како се и када најтеже прими гол онда је ту у посљедњем минуту првог полувремена. Деурић је погодио свју мрежу управо тада и домаће послао на одмор са предношћу.

У 66. минуту Јединство води 2:0 голом Писића. Тада се буди инат код екипе Огњена Крешталице па Шука у 78. минуту смањује резултат а само три минута касније Лончаревић изједначава резултат и доноси бод Гласинцу.