Председник Александар Вучић захвалио се грађанима који су потписали подршку листи “Александар Вучић – Србија не сме да стане”.

– Велико хвала свим грађанима Србије који су јуче потписали подршку листи “Александар Вучић – Србија не сме да стане”. Сви рекорди су оборени, у два, три или четири сата, уз компликоване процедуре, готово 100 хиљада вас је дало своју подршку. То показује не само жељу нашег народа, свих вас, да наставимо да радимо, већ и да обезбедимо сигурност и будућност за нашу Србију – објавио је председник у видео-поруци на свом Инстаграм налогу.

– Све то што сте ви синоћ показали за нас је јасан сигнал да морамо да радимо више, да морамо да вас слушамо више, да вас чујемо у сваком тренутку. Велико хвала, и до победе!

Србија не сме да стане!