Бијељински Окружни суд укинуо је притвор за три лица која су осумњичена да су покушала помоћи мушкарцу чији су иницијали Н.К. осумњиченом за убиство полицијског инспектора Ненада Марковића /38/, речено је Срни у овом суду.

Секретар Окружног суда Бијељина Миломир Чодо рекао је да је јуче донесено рјешење којим се одбија приједлог бијељинског Окружног тужилаштва од 3. октобра за одређивање притвора осумњиченима.

Он је рекао да су, према судској одлуци, осумњичени чији су иницијали Д.С, Б.С. и Д.Ш. одмах пуштени на слободу, јер не постоји довољно доказа за основану сумњу да су починили кривична дјела која су им стављена на терет, односно да су помагали Н.К. након извршења кривичног дјела.

Полицијски инспектор Ненад Марковић убијен је у ноћи између недјеље и понедјељка, 1. и 2. октобра испред угоститељског објекта „Џил“ у Улици Меше Селимовића у Бијељини. За његово убиство осумњичен је Никола Кокановић /23/ из Брчког.