Осам особа је убијено, а најмање 13 рањено у пуцњави која се вечерас догодила у Младеновцу! Урош Б. осумњичен је да је око 23 часа, после свађе са пријатељима у школском дворишту у месту Дубона, отишао кући, узео калашњиков и запуцао по људима. Након рањавања већег броја људи, сео је у аутомобил, и започео крвави пир по околним местима.

На месту инцидента су екипе Хитне помоћи и полиције. Могуће да има још жртава, а по незваничним сазнањима, међу рањенима има и деце.

Мушкарац из возила у покрету, из калашњикова пуцао је најпре у масу, а касније и из кола у покрету, не бирајући жртве. Према непотврђеним информацијама међу рањенима има и деце.

На месту инцидента су и припадници полиције, а расписана је потерница за младићем Урошем Б. 21 година. Он је побегао у „мерцедесу“ након што је испалио хице.

Како сазнаје Курир, оне је виђен у месту Шепшин, где је пуцао на полицију, а специјалне јединице претресају све сумњиве објекте.