Одборници Скупштине општине Трново усвојили су данас ребаланс буџета од 4.532.393 КМ, који је за 927.277 КМ већи од буџета усвојеног за ову годину.

Повећање је везано за повећање пореских и непореских прихода, те примитака за нефинансијску имовину, обављено је на званичној веб страници општине Трново.

Буџет општине Трново за ову годину износио је 3.605.116 КМ.

На сједници је усвојено неколико приједлога одлука о давању сагласности о продаји неизграђеног грађевинског земљишта на Јахорини, те информације из области борачко-инвалидске и социјалне и дјечије заштите.

Усвојене су и информације у области саобраћаја, веза и комуналних дјелатности на подручју општине Трново, као и информације о успјеху ученика Основне школе „Свети Сава“ Трново за школску 2021/2022 годину.