Гласинац побједом прекинуо негативну серију (ВИДЕО)

Аутор: Д.Трапара

0

Прекинула је Блауграна низ од три везана пораза у утакмици гдје смо мало видјели од гостујуће екипе и сијасет промашених шанси домаћина.

У 17. минуту Рудар је имао прву и посљедњу шансу на утакмици. Тодоровић је шутирао али Крунић добро интервенише.

Два минута касније 1:0 за Гласинац. Шука из изгледне ситуације шутира, голман Ђокић брани али само до Пејановића који лопту шаље у мрежу.

До краја првог полувремена биљежимо шансу Витомира када излази сам пред Ђокића те покушај Пејановића са 20 метара.

У наставку Шука има двије прилике које не користи. Потом Пајић покушава главом послије прекида, источини и Шука након корнера али безуспјешно.

У 83. минуту резервиста Вуковић добро шутира али голман Ђокић крајњим напором брани.

Вуковић у финишу меча пролази кроз одбрану гостију, оборен је у казненом простору а потом сам преузима одговорност и са пенала поставља коначан резултат 2:0.

Крешталица је извео састав: Крунић, Чортан, Пајевић, Деурић, Витомир, Радоња, Шука, Лиздек, Вујичић, Лончаревић и Пејановић. Ушли су Вуковић и Гладанац.