У тешкој саобраћајној несрећи на магистралном путу М-17 у мјесту Ораховица код Коњица страдале су двије особе.

Како је речено из МУП-а ХНК, у несрећи која се догодила у синоћ 23:25 сати учествовала су два аутомобила.

– Смртно је страдао возач једног аутомобила у којем је он био сам, а у другом возилу је погинуо такође возач док је сувозач задобио тешке тјелесне повреде. Трећа особа је лакше повријеђена – речено је из МУП-а ХНК.

Тешко повријеђени младић је превезен на Клинику ургентне медицинеу Сарајеву, док је лакше повријеђена особа пуштена кући након указане медицинске помоћи.

Саобраћај је на овој дионици магистралне цесте М-17 био обустављен иза поноћи односно све до завршетка полицијског увиђаја.