РТРС стиже и у Соколац!

Поводом 30 година Јавног сервиса, Радио-телевизије Републике Српске, одлучила је да симболично реализује 30 емисија из општина и градова Српске, али и Брчко дистрикта, те Новог Сада и Београда.

Трећа по реду емисија Караван емитоваће се из Сокоца 25. јуна од 16 часова.

У троипочасовној емисији представиће се језгро општине Соколац, туризам, културно-историјске знаменитости, иће и пиће и говориће се и о талентованим појединцима, те честитим домаћинима, успјешним привредницима, пољопривредницима, људима са необичним занимањима, спортистима, културно-умјетничким друштвима…

У емисији се очекује и пјевачки гост изненађења.

Соколац ће још једном показати своје специфичности уз тежњу да нам је Република Српска најважнија, посебно сада када слави 30 година постојања.

У суботу 25.јуна 2022.године на првом програму РТРС-а од 16 часова резервишите вријеме за Караван из срца Романије!