Начелник општине Соколац Милован Бјелица честитао је Његовој светости патријарху српском Порфирију, архијерејима и свештенству Српске православне цркве и свим вјерницима православне вјероисповијести највећи хришћански празник Васкрс.

„Његовој Светости патријарху српском господину Порфирију, архијерејима, свештенству и монаштву Српске православне цркве и грађанима православне вјероисповјести у свим српским земљама и дијаспори, желим да предстојећи празници донесу Божији благослов и духовни мир уз много радости и среће.

У својим молитвама поменимо оне који пате и страдају. Нека предстојећи празник васкрсења, свима донесе нову наду и вјеру у боље и свјетлије дане испуњене поштовањем, међусобним повјерењем и разумјевањем. Да радост Христовог васкрсења испуни врлинама наше душе и срца. ХРИСТОС ВАСКРСЕ – ВАИСТИНУ ВАСКРСЕ“, наводи се честитки начелника Бјелице.