Још 68 дана дијели нас до великог регионалног концерта Драгане Мирковић у Сокоцу, 25.јуна 2022. на стадиону „Бара“.

Сви они који купе улазницу (за било који сектор и на било ком продајном мјесту укључујући online продају) у периоду од 18.априла до 15.маја имаће прилику да учествују у великој наградној игри „До последњег даха“ и да освоје вриједне робне награде укупне вриједности 2.000 КМ.

1. награда Sony PlayStation 4
  2. награда Електрични Ромобил OKAI ES50
  3. награда Телевизoр VIVAX TV-43S60T2S2

+ награда изненађења.

У наградној игри право учешћа имају и они који су улазницу купили прије 18.априла, а термин и начин извлачења срећних добитника биће саопштен накнадно.

Све додатне информације могу се добити на број телефона 066 608 057 као и на wеб адреси www.opstinasokolac.net/koncert

Драганином концерту претходиће Party за млађи дио популације уз DJ SOPHIE. Да подсјетимо, због веће сигурности посјетилаца, обезбијеђено је пет директних аутобуских линија из већине градова и општина од Зворника до Фоче.

Медијски покровитељи овог музичког догађаја, на стадиону „Бара“ у Сокоцу први пут након 25 година, су „DM SAT“ телевизија из Пожаревца, Радио-телевизија Источно Сарајево, портал „Соколац-срце Романије“ и још 12 регионалних медија.

Не пропустите шест сати врхунске забаве и дружења!