Предсједник Скупштине општине Соколац Сретко Марјановић донио је одлуку о отказивању 9.редовне сједнице Скупштине општине Соколац, која је била заказана за сутра, 29.децембра, због смрти првог предсједника СО Соколац и посланика у Народној скупштини РС Милана Тупајића, који ће бити сахрањен сутра у 13.00 часова.

Предсједник Скупштине Сретко Марјановић рекао је да се 9.редовна сједница одгађа за 30. децембар, са почетком у 10.00 часова.

Овим путем, предсједник СО Соколац Сретко Марјановић, заједно са одборницима, упућује саучешће породици Тупајић.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.