Непозната особа опљачкала је бензинску пумпу у општини Ново Сарајево, а том приликом је једног од радника ударила пиштољем у главу и лакше га повриједила, саопштено је из МУП Кантона Сарајево.

Непознати починилац је опљачкао бензинску пумпу “Енергопетрол” на Булевару Меше Селимовића и однио неутврђену количну новца.

Том приликом је ова особа једног од радника, Е.П, два пута ударила пиштољем у главу, а потом се удаљила са лица мјеста.

Повријеђени радник је након тога колима хитне помоћи превезен у болницу гдје му је указана љекарска помоћ и констатоване лакше повреде.

Полиција ради на идентификацији и проналаску починиоца, а о догађају је обавијештен и кантонални тужилац у Сарајево.

Разбојништво се догодило јуче око 3.30 часова.

У полицијском извјештају за јучерашњи дан је, између осталог, наведено да је око 11.30 сати часова избио пожар у хангару у имиграционом прихватном кампу Ушивак у Хаџићима.

Пожар су локализовало ватрогасци, а о узроку ће се изјаснити вјештак.