Најмањи ауто на свијету је осјетно мањи од Смарта, али овај аутић представља потпуно нову димензију.

Бројним поклоницима Топ Гира још је у добром сјећању пустоловина Џеремија Кларксона у Пелу П50, познатом и као најмањи ауто на свијету. Британски Car Throttle кренуо је у истом смјеру, односно то је направио Џејмс, који је израдио дјечји електрични ауто с којим смије на пут.

Џејмсову прераду тестирао је британски магазин и одлучио га испробати у реалним условима. Иако има праве гуме, свјетлосну сигнализацију и све што је потребно, вожња цестом док вам је глава у нивоу браника не може бити најугоднија.

Ипак, овај аутић је права појава и изазива интерес гдјегод се појави. Кренуо је као RiiRoo Super Sport XL, али је добио неколико пута јачи мотор и диск-кочнице позади. Повуче до 35 км/х, а с њим ћете моћи пријећи неких 6.5 км.