Руководство општине Соколац, представници СУБНОР-а, представници политичких партија, потомци и поштоваоци, обиљежиће у недјељу 9. мај – Дан побједе над фашизмом и положити вијенце на Спомен – костурницу у Парку бораца Романије у Сокоцу, гдје су исписана имена 969 бораца са подручја општине Соколац погинулих у Другом свјетском рату.

Полагање вијенаца планирано је у 11 часова, а из Удружења позивају званице да дођу на традиционално обиљежавање Дана побједе, поштујући све прописане епидемиолошке мјере.

Рођена 3. јула 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. Године 2015. дипломирала на Филозофском факултету на Палама, одсјек Журналистика, те стекла звање дипломирани новинар. Од 2016. године запослена као новинар у "Инфо центру" Соколац.