Трагична несрећа догодила се данас у мјесту Липничко брдо, између Какња и Вареша, а у њој су животе изгубиле четири особе, међу којима је и власник компаније „Делта Петрол“.

Како је „Аваз“ раније објавио, ријеч је о двојици браће, а како незванично сазнајемо, ријеч је о Бакиру Спахићу, великом човјеку, власнику компаније „Делта Петрол“ и његовом брату С. С., те још двије особе чији идентитет није познат. Спахић је дугогодишњи пријатељ и пословни партнер општине Соколац.

Подсјећамо, према незваничним информацијама „Аваза“, ради се о четири мушкарца. Они су настрадали у теренцу када су слетјели са шумског пута у провалију дубоку скоро 300 метара. Током превртања возила, тијела су поиспадала из џипа.

И даље траје увиђај како би се утврдили сви детаљи ове стравичне несреће.

Како је потврђено, спасиоци ГСС-а су на терену и помоћи ће полицијским службеницима на лицу мјеста догађаја при извлачењу тијела из провалије.