Сутра ће доћи до прекида електричне енергије у Палама, Источном Новом Сарајеву и Источној Илиџи.

“У четвртак, 4.7.2024. године, због радова у ТС 400/x кВ Сарајево 20 организованих од стране предузећа „Електропренос БиХ“, доћи ће до привремених прекида у испоруци електричне енергије према сљедећем распореду:

КО 35 кВ Енергоинвест: Насеља Крупац, Војковићи, Грлица, Радуловац, Доњи Которац, Горњи Которац, Крешнице, Горње Младице, Брзањ, Седланице и Врело Касиндо (општина Источна Илиџа) у периоду од 08:00 до 11:00 часова.

КО 10 кВ Тилава: насеља Топлик, Тилава, Петровићи, Станојевићи, Клек, Тврдимићи, Козаревићи, Студенковићи, Међуши, Кумани (општина Источно Ново Сарајево), Луке и Павловац – Требевић (општина Пале) у периоду од 11:30 до 14:30 часова” – стоји у саопштењу.