У управној згради компаније Романијапутеви на Сокоцу потписан уговор о још једној инвестицији у путну инфраструктуру на територији општине Вишеград коју финансира Хидроелектрана на Дрини Вишеград.

Ријеч је о реконструкцији и санацији путева на три локације и то објектима у власништву ХЕ на Дрини у селу Дринско, селима Јелашце, Дубово, Црнчићи и у ширем центру града, тачније од жељезничког тунела до Спортске дворане Вишеград.

Укупна вриједност ове инвестиције је преко 1,1 мил КМ. Позитивним пословањем омогућено је да Хидроелектране и ову инвестицију финансирају из властитих средстава на основу планских и стратешких докумената и споразума са општином Вишеград.

– Са овом инвестицијом Управа Предузећа којом предсједавам уложила је више од 5 мил КМ у инвестиције Вишеграда и одлучни смо да наставимо улагање у градску инфраструктуру – рекао је директор Хидроелектране на Дрини Недељко Перишић.