Данас је одржана осма ванредна сједница Скупштине општине Трново на којој су присутни одборници разматрали предложене тачке дневног реда, те исте усвојили једногласно.

Приједлог Одлуке о разрјешењу чланова Савјета плана за праћење израде Регулационог плана „Спортско-рекреационо подручје Јахорина“ на подручју општине Трново – Ревизија плана; Приједлог Одлуке о пријевременом ступању на снагу одлука; Приједлог Одлуке о именовању чланова Савјета плана за праћење израде Регулационог плана „Спортско-рекреационо подручје Јахорина“ на подручју општине Трново – Ревизија плана; Приједлог Одлуке о усвајању Измјене дијела Ревизије Регулационог плана „Спортско-рекреационо подручје Јахорина“ на подручју општине Трново, на иницијативу инвеститора „Емералд Хил“ д.о.о. Нови Сад, Обућина Слободанке и Обућина Петра.