Одборник у Скупштини града Бањалука Срђан Амиџић напустио је Уједињену Српску заједно са директорицом Аеродрома Републике Српске Наталијом Тривић, потврдио је он у разговору за портал Бањалука.нет.

Како је рекао, њих двоје су заједно данас у странку предали оставке на све функције.

“Даље ћу дјеловати као самосталан одборник, а разлози мог напуштања исти су као и код Наталије Тривић, а што је јавност раније могла прочитати”, казао је кратко Амиџић.

Овдје није крај изласцима из Уједињене Српске. Како Бањалука.нет незванично сазнаје на исти потез одлучили су се и начелник Шековића Миладин Лазић и његов брат директор Агенције за аграрна плаћања Митар Лазић који су приступили Савезу независних социјалдемократа (СНСД).

Да подсјетимо Начелник општине Шековићи Миладин Лазић и осам одборника у јулу 2022.године напустили су Демос и приступили Уједињеној Српској.