Фото: Бојан Д.Тошић

Начелник општине Соколац Милован Бјелица упутио је честитку предсједнику Србије, Српској напредној странци и новом-старом градоначелнику Београда поводом убједљиве побједе на јуче одржаним локалним изборима у Србији.

,,Искрене честитке Александру Вучићу на побједи коју је остварио предводећи Листу „Александар Вучић – Србија сутра“. Желим да предсједнику Српске напредне странке господину Милошу Вучевићу честитам побједу на локалним изборима. Грађани Србије су препознали рад, труд и залагање желећи да заједно завршите започете пројекте за добробит свих у Србији и српства широм свијета. Такође желим да честитам и господину Шапићу на успјеху у главном граду, који се у његовом мандату заиста понаша као престоница српства“ – наводи се у честитки начелника Бјелице.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Milovan Cicko Bjelica (@milovan_bjelica)