Одборници Скупштине града Источно Сарајево, разматраће сутра одлуку о извршењу буџета за прошлу годину у износу 13.554.313 КМ.

На дневном реду су и информације о стању безбједности на подручју Источног Сарајева, водоснабдијевању и канализационој инфраструктури, те о смјештају у становима у власништву града Источно Сарајево за 2023. годину, саопштено је из Градске управе.

Пред одборницима ће се наћи и споразум о братимљењу општине Херцег Нови и града Источно Сарајево, а биће разматрана и одлука о усвајању плана за измирење неизмирених обавеза пренесених из претходног периода.

На дневном реду су и извјештаји о раду и финансијском пословању за 2023. годину Градске развојне агенције, Аграрног фонда, Парка природе Требевић, као и Директних инвестиција града Источно Сарајево.

Почетак сједнице заказан је за 10.00 часова.