Председник Странке слободе и правде и лидер коалиције Србија против насиља Драган Ђилас поновио је да су фирме у којима је био сувласник зарадиле 619 милиона евра у периоду када је био на високим државним функцијама.

Ђилас је истакао да то ипак није његова зарада већ зарада наведених предузећа и додао да он није Роналдо или Меси да зарађује толико велики новац.

– Ана Брнабић мртва ладна изјави да сам ја зарађивао 172.000 дневно, а Роналдо и Меси зарађују по 80.000 евра – рекао је Ђилас.

На констатацију водитељке да је сам изјавио да је зарадио 619 милиона евра, Ђилас је поновио да се ради о његовим фирмама.

– Ја никад нисам рекао да сам зарадио 619 милиона, то су приходи компанија у којима сам ја био сувласник! Је л’ ја вама личим на Роналда, да трошим на авионе, виле, манекенке – рекао је Ђилас.