Посланици Скупштине Србије одржали су данас конститутивну сједницу на којој се расправљало о избору предсједника парламента. Већином гласова, на ту функцију већином гласова изабрана је потпредсједница Српске напредне странке Ана Брнабић.

Тим поводом, начелник општине Соколац Милован Бјелица упутио је честитку новоизабраној предсједници највишег законодавног органа Републике Србије.

,,Поштована Ана, поводом Вашег избора за предсједника Народне скупштине Републике Србије, у име општине Соколац, Романије и у своје лично име, упућујем Вам најискреније честитке, са жељом да успјешно водите скупштину као што сте водили Владу Србије, у интересу свих грађана Србије и српског народа на свим просторима гдје живи. Србија не смије да стане. Нека живе Србија и Српска – наводи се у честитки начелника Бјелице.