Директор СРЦ „Гласинац“ је на сједници Скупштине општине Соколац износио паушалне оцјене, правио драму око недостатка енергената за загријавање просторија. Причао је о испуштању воде из система, о угрожености продуженог боравка за дјецу.

Још једна тријада и представа за Скупштину и грађане како би се сакрио јавашлук и неспособност. Није рекао да има три тоне угља, а ни да му је данас стигло још 25 тона.

Крајње је вријеме да се престане са уцјенама и политичким обрачунима преко леђа грађана, било да је ријеч о спортистима, спортским радницима, рекреативцима, дјеци у продуженом боравку или произвођачима млијека.

Господо понудите грађанима рјешења, већину имате, републичку и државну власт, дајте пројекте или бар престаните саботирати ове које предлажем са мјеста начелника општине.

Начелник општине Соколац
Милован Бјелица