ГЛАСИНАЦ ЖИВИ: Лисац стари заби два на Бари (ВИДЕО)

0

Фудбалери Гласинца савладали су данас на Бари екипу Илићке из Брчког резултатом 4:0 и стигли до четврте побједе у оквиру деветог кола Друге лиге Републике Српске, група Исток. Двоструки стријелац Неђо Шука постигао је свој десети погодак у првенству.

Шука доводи свој тим у вођство већ у 13. минуту, а на истеку првог полувремена Гласинац преко Деурића дуплира предност.

Пет минута наставка и нови гол Гласинца, стријелац је Пејановић. У 63. минуту Шука својим другим голом на мечу поставља коначан резултат којим Гласинац осваја четрнаести бод у првенству.