Гласинац само што је кренула утакмица добија пенал, голман Слободан Радић руши Синишу Шкобу, а Далибор Лукић показује на „креч“. Сигуран реализатор био је капитен Александар Пејановић.

Како дали, тако су и примили гол. Срђан Чортан прави фаул на Миломиру Миловановићу, пенал и на другој страни. Овај пут га је у гол претворио Драган Ристић за 1:1.

Успио је гласинац у 38. минути и други пут да поведе, млади Ђорђе Гладанац тресе мрежу за водство 2:1. Иако значајно ослабљени, Сокочани успјевају да држе предност на својој страни до финиша утакмице, а онда 2:2. Гол је на крају приписан Кристијану Крунићу, чувару мреже Сокочана и Гласинац тако аутоголом остаје „само“ са бодом код Будућности.

ФК „БУДУЋНОСТ“ ПИЛИЦА – ФК „ГЛАСИНАЦ 1936“ СОКОЛАЦ
2:2 (1:2)

Друга лига ФСРС – исток
Сезона:
Коло:
Стадион:
„Пилица“
Гледалаца: 20

СУДИЈЕ:
Лукић Далибор (Бијељина)
Гајић Љубомир (Бијељина)
Дивчић Владимир (Бијељина)