Утакмица 2. кола Омладинске лиге Републике Српске, група Југ – Источно Сарајево, између кадета Гласинца и Фамоса имала је два потпуно различита полувремена. У првом су тимови били равноправни, у другом је соколачка лака коњица прегазила противника.

ФК „Гласинац 1936“ Соколац – ФК „Фамос“ Источна Илиџа 6:1 (2:1)

Повели су домаћи већ у 3. минуту преко Луке Новосела. Фамос враћа ствари на почетак у 20. минуту голом Давида Ремића, али само три минута касније Гласинац поново води. И то на волшебан начин. Голман Балић одбранио је шут из слободног ударца са ивице шеснаестерца, а Мрђан Косорић користи статичност чак осам играча екипе из Војковића и постиже погодак.

Друго полувријеме и ураган у режији домаћих. Лука Новосел постиже три гола (укупно четири на мечу) у размаку од девет минута (’59, ’65, ’68), да би Немања Говедарица у 76. минуту својим поготком ставио печат на овај дуел.

Гласинац 1936: Радијељац, Бартула (48. Гведарица), Субашић (47. Радић), Ћирјанић, Пантић (65. Орашанин), Дебелногић, Каповић, Новосел, Пајић, Маричић, Косорић

Фамос: Балић, Ма. Вукадин (41. Симић), Радовановић (65. Мајмуновић), Томић (50. Лека),Ми. Вукадин (65. Топаловић), Ковач (65. Тодоровић), Самарџија (36. Кнежевић), Ремић, Трапара (65. Васковић), Драговић (50. Мочевић), Буљевић (65. Крстовић)