Преокрет Гласинца за три бода у Угљевику (ВИДЕО)

0

Какав преокрет Гласинца у Угљевику! Губили су Сокочани 0:2 и потврдили изреку Барда Живадиновића да је то најопаснији резултат. Иако нису отишли на гостовање у комплетном саставу и са већим бројем играча из омладинског погона, освојена су нова три бода.

Домаћи долазе до предности од два гола преко Цвијића у 27. и Давидовића у 35. минуту. Експресни одговор Гласинца стиже у виду поготка Петрића само три минута касније.

Финиш утакмице припада соколачкој Блауграни. Играо се 70. минут када Вуковић доноси изједначење. Три минута прије краја Витомир погађа за потпуни преокрет и три бода иду на Соколац.