Припадници Полицијске станице Зворник ухапсили су лице из овог града чији су иницијали И.Л. осумњичено за покушај убиства испред бензинске пумпе.

Из зворничке Полицијске управе саопштено је да је ово лице ухапшено јуче у 2.50 часова.

Полицијској станици Зворник јуче је пријављен напад хладним оружјем на лице Н.Т. испред бензинске пумпе у Зворнику које је након напада упућено у зворничку болницу, гдје му је дежурни доктор констатовао лакше повреде.

Оперативним радом на терену, полиција је установила да је повреде нанијело лице чији су иницијали И.Л.

О случају је обавијештен је дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бијељина, на чији приједлог је осумњиченом лицу одређен притвор у трајању од мјесец дана, наведено је у саопштењу Полицијске управе Зворник.