СВЕ ПО СТАРОМ: Гласинац БРУТАЛНО ПОКРАДЕН и у Брчком! (ВИДЕО)

0

Утакмицама 17.кола настављено је такмичење у Другој фудбалској лиги Републике Српске – Исток. Гласинац 1936 гостовао је у Брчком, гдје је поражен са 2:1 од екипе Илићке 01.

Играо се 21.минут када се након смушености одбране гостију и голмана Крунића најбоље сналази Крсмановић и доводи Илићку у вођство. До краја првог полувремена играло се углавном на средини терена без изгледних шанси за погодак.

Почетак другог полувремена доноси мноштво занимљивих ситуација пред једним и другим голом. Најприје, Шука у 47 доноси изједначење из оправдано досуђеног једанаестерца над Шкобом, да би пет минута касније (52) питање побједника ријешио ЧОВЈЕК у ЦРНОМ – ГЛАВНИ СУДИЈА МАЛЕТИЋ ЛУКА из Бијељине.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели FK Glasinac 1936 Sokolac (@fkglasinac1936)

До краја утакмице више није било смисла играти. Крађа Гласинца настављена је и у овој години. Након Сребренице, Чајнича, Билеће на ред је стигло и Брчко. Сваким новим ОТИМАЊЕМ, сваком новом КРАЂОМ закива се само још један ексер у већ спремљени КОВЧЕГ фудбала Српске.

Из Гласинца се не оглашавају. Олигледно су схватили да све ово нема смисла.